MobilSecim.Net - Seçim 2018 Android Uygulaması Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, MobilSecim.Net‘e ait   Seçim 2018 Uygulamasına erişim sağlayacak kişilerin (Kullanıcıların) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası MobilSecim.Net  ( Seçim 2018)’nin Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. Seçim 2018 işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulamasında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Seçim 2018’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.

1. Kişi Bilgileri

Kişi bilgileri, Kullanıcının isteği halinde uygulama içerisinde sunulmuş olan mail adreslerine mail atabilmek için alınır, Seçim 2018’e ait hiçbir sunucuda tutulmayacak olup, cihaz içerisinde kayıt altına alınacaktır.

2.Bilgilerin Kullanılması
Seçim 2018 olarak Kullanıcının uygulama kullanım süreleri boyunca hiçbir kişisel verisi tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmamaktadır. Kullanıcıya ait uygulama içerisindeki bilgiler (tercihler) Kullanıcının tercihlerini sıfırlaması, uygulamayı kaldırması gibi aksiyonlar ile cihaz içerisinden silinebilir.

3. Bilgilerin Paylaşılması
Seçim 2018 olarak Mobil Uygulama içerisindeki kullanıcıya ait bilgiler tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmamakta, eposta adresleri üçüncü taraflar ile paylaşılmamaktadır.

4 Telefon İzni
Bu izin Kullanıcının YSK çağrı merkezini uygulama içerisinden arayabilmesi için istenir.

5 Depolama İzni
Bu izin cihazın belleğinde uygulama içerisinde kullanılan ikonların ve uygulamaya ait veri tabanının saklanmasına olanak verir.

6. Uygulama Yaş Sınırı
Seçim 2018 Android Uygulaması Google tarafından alınmış IARC Sertifikası sonuçlarına dayanarak Tüm Yaşlar için kullanılabilir vasfını almıştır.

7. Hizmet ve Gizlilik Koşulları

MobilSecim.Net. Mobil Uygulama'da yer alacak bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. İşbu Mobil Uygulamada yer alacak bilgiler zamana ve yaşanan gelişmelere göre farklılıklar gösterebileceği gibi Seçim 2018’de Mobil Uygulama'da yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına haizdir.

E-mail : mobilsecimnet@gmail.com